W dzisiejszych czasach luksusowe mieszkanie oznacza nie tylko wysoki standard wykończenia i wyposażenia wnętrza. Luksusem jest też atrakcyjna lokalizacja w miejscu dobrze skomunikowanym z resztą miasta, ładny widok za oknem, miejsce parkingowe, a także ciekawe otoczenie, pozwalające wypocząć na łonie natury, w ciszy i spokoju.

Mieszkania blisko morza

luksusowe apartamentyCoraz więcej osób poszukuje takiego mieszkania nad morzem, jako miejsca do zamieszkania na stałe czy też tylko w czasie urlopu spędzanego nad Bałtykiem. Chociaż na rynku nieruchomości można znaleźć wiele atrakcyjnych mieszkań do wynajęcia, to jednak kupno własnego apartamentu wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Oferta deweloperów jest na tyle szeroka, że można spokojnie kupić nowe mieszkanie, nie z rynku wtórnego, ponieważ w tym ostatnim można natknąć się na niespodziewane problemy, takie jak konieczność generalnego remontu, łącznie z wymianą wszystkich instalacji. Deweloperzy dostrzegli lukę na rynku, jaką jest brak mieszkań w wysokim standardzie, przeznaczonych dla bogatych kupujących i stopniowo ta luka się zapełnia. Obecnie luksusowe apartamenty w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie znajdziemy bez problemu. Zwykle położone są one w niedużych budynkach, zlokalizowanych w atrakcyjnej części miasta, ale blisko zieleni. Przemyślany projekt budynku dopełniają nowoczesne rozwiązania, takie jak ciche windy, wentylacja hybrydowa, podziemny garaż i systemy alarmowe z monitoringiem.

luksusowe apartamentySprawiają one, że w takim budynku nie tylko mieszka się spokojnie i wygodnie, ale także bezpiecznie. Mieszkania w takich apartamentowcach są duże, przestronne, zaprojektowane tak, aby pełne były słońca, które wpada przez duże okna. Apartamenty są z reguły w standardzie deweloperskim lub w podwyższonym standardzie deweloperskim, co oznacza, że w mieszkaniu są drzwi i okna, ściany są otynkowane, a posadzki wykonane z wylewki betonowej. W mieszkaniu mogą być też grzejniki, kontakty, włączniki światła. Takie wyposażenie i wykończenie wnętrza skraca znacznie czas remontu. Luksusowy apartament z widokiem na morze i panoramę miasta nie będzie może najtańszym miejscem do zamieszkania w Gdyni, jednak wysoki standard budynku z pewnością to równoważy.

Nowoczesne, przestronne wnętrze, zaawansowany system bezpieczeństwa czy udogodnienia w postaci wentylacji hybrydowej oraz garażu podziemnego sprawiają, że takie mieszkanie stanowi doskonałą przestrzeń do pracy i odpoczynku. Dodatkową zaletę stanowi cisza i spokój dookoła oraz bliskość terenów zielonych czy też samego morza Bałtyckiego.

Kategorie: Handel

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder