Łodzie pontonowe typu RIB mają sztywne dno, dzięki czemu nadają się do szybkiego ścigania po morzu czy jeziorze. Wybierając odpowiedni model, należy zwrócić uwagę na szereg jego cech, takich jak wygoda oraz rodzaj silnika. Poszczególne łodzie różnią się też szerokością i długością kadłuba – to istotna cecha, ponieważ warunkuje liczbę osób, które mogą znaleźć się na pokładzie.

Łodzie RIB na eventy

rib na wynajemW każdym przypadku wynajem takiej motorówki pontonowej przekłada się na ogromną satysfakcję i radość osób, które z ogromną szybkością przecinają wodną taflę, płynąc nowoczesną łodzią. Pierwszą propozycją są łodzie sportowe typu kabriolet. Mają one zamontowany daszek, który daje skuteczną osłonę przed deszczem i wiatrem. W słoneczne dni można jednak odsłonić się i czerpać przyjemność ze słonecznej pogody. Sportowa łódź charakteryzuje się mocnym silnikiem, dzięki czemu, mknąc po bałwanach, można osiągnąć naprawdę wysokie prędkości. Warto zwrócić uwagę na pojemność tego urządzenia, aby wyścig na morskiej toni dostarczył jak najwięcej emocji. Godne polecenia łodzie RIB na wynajem to także motorówki bez dachu – poprzez pozbycie się elementów konstrukcyjnych można poruszać się z większą prędkością.

rib na wynajemSzukają modelu tego typu, warto zwrócić uwagę na duży schowek, w którym można schować rzeczy na czas ulewnego deszczu. Często osłonięta jest sama konsola sternika, przy której pozostali członkowie wyprawy mogą skryć się na czas opadów atmosferycznych. Drugim rodzajem łodzi RIB są modele rekreacyjne, które mają oferować przede wszystkim komfort. Tego typu motorówki często pozostawiają możliwość rozłożenia pokładu słonecznego, co zajmuje tylko parę chwil. Rekreacyjne łodzie RIB charakteryzują się bardzo wygodnymi siedziskami, a także wyposaża się je często w stolik, przy którym można wspólnie biesiadować, rozkoszując się słoneczną pogodą. Niektóre modele są specjalnie przeznaczone do wędkarstwa – charakteryzuje je prosta konstrukcja, którą przystosowano do wiosłowania lub zamontowania niewielkiego silnika. Szukając łodzi RIB na wynajem, warto zwrócić uwagę na kilka modeli. Motorówka pontonowa ze sztywnym dnem jest często oferowana w wersji sportowej – to dobry wybór dla każdego, kto lubi się ścigać i przecinać bałwany.

Mocny silnik o wysokiej pojemności pozwala osiągać ogromne prędkości, dzięki czemu zabawa jest naprawdę przednia. Innym rozwiązaniem są rekreacyjne łodzie RIB na wynajem. Modele tego typu mają przede wszystkim komfortowe siedziska oraz przygotowane miejsce do spożywania posiłków i rozkoszowania się słoneczną pogodą.

Kategorie: Turystyka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder