Wysokiej klasy rowery damskie oferują dziś praktycznie wszystkie sklepy rowerowe oraz autoryzowane salony firmowe, które zajmują się produkcją słynnych damek. W przeciwieństwie do mężczyzn, którzy znacznie częściej wybierają zwrotne rowery górskie umożliwiające jazdę ekstremalną, kobiety preferują raczej jazdę typowo rekreacyjną, która nie wymaga tego by pojazd cechował się nadzwyczajnie rozbudowanymi parametrami.

Rowery w niskiej cenie

rowery damskie tanieNa jakie cechy powinniśmy więc zwracać uwagę podczas poszukiwań roweru damskiego? Zdecydowanie największą popularnością wśród kobiet cieszą się dziś podstawowe rowery miejskie, które, jak już sama nazwa sugeruje, umożliwiają przemieszczanie się po asfaltowych, miejskich terenach. Modele te posiadają bardzo standardowe parametry – uniwersalne rowery miejskie wyróżniają się charakterystyczną, lekko opływową ramą oraz stosunkowo grubymi kołami, które zapewniają doskonałą przyczepność podczas jazdy. Uniwersalne rowery damskie tanie można zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach – podstawowy model uda nam się zakupić już za około 700 zł. Jeśli zależy nam na rowerze, który idealnie będzie się sprawdzał w tzw. miejskiej dżungli, wybierajmy rowery lekkie. W produkcji lekkich pojazdów niewątpliwie specjalizują się Holendrzy produkujący kompaktowe rowery składane, które bez trudu można zabierać ze sobą m.in. do pracy.

rowery damskie tanieWarto również wiedzieć o tym, że standardowe modele damskie umożliwiają jazdę w dwóch podstawowych pozycjach. Najpopularniejsze są niewątpliwie rowery umożliwiające jazdę w wygodnej pozycji wysportowanej. Warto przy tym nadmienić, że jazda ta nie obciąża naszych pleców oraz stawów, bardzo dobrze wpływa więc ona na postawę naszego ciała – podczas jazdy nie garbimy się. Rowery umożliwiające jazdę w znacznie bardziej pochylonej, sportowej pozycji, przeznaczone są natomiast do bardziej agresywnej, szybszej jazdy. Pamiętajmy także o tym, że wybierając rowery damskie powinniśmy również zwracać uwagę na ich jakość – renomowane, sprawdzone marki specjalizujące się w produkcji rowerów damskich wysokiej klasy wystawiają na swe produkty nawet kilkuletnie gwarancje. Na samym końcu trzeba również wspomnieć o czysto wizualnym aspekcie rowerów damskich, które wyróżniają się pięknym, ciekawym designem.

Sporą popularnością cieszą się więc ramy występujące w różnorodnych kolorach, prawdziwym hitem okazały się również pastelowe rowery miejskie, które często posiadają dodatkowe, kwiatowe ornamenty. Bardzo efektownie prezentują się także wiklinowe koszyczki montowane na przedniej ramie rowerowej, które świetnie sprawdzają się podczas zakupów.

Kategorie: Handel

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder