Aby być w pełni usatysfakcjonowanym z wykonywania pracy, nie wystarczy comiesięczna wypłata odnotowana na koncie. W obecnych czasach pracownik zdecydowanie bardziej docenia nagrody w postaci pochwał od szefa, dostępność dodatkowych świadczeń i pakietów, a także przyjazną atmosferę.

Wędkowanie w grupie

wędkarstwo morskie	Im bardziej zgrany zespół, tym chętniej i efektywniej pracuje. Z tego powodu menedżerowie coraz chętniej korzystają z różnorodnych sposobów na integrację i zbudowanie porozumienia pomiędzy pracownikami. Dotyczy to już nie tylko dużych, międzynarodowych firm z dużym kapitałem, ale także mniejszych przedsiębiorstw, w których wzajemne relacje są szczególnie ważne, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że im mniejsza firma, tym częściej ludzie mają ze sobą kontakt. Świetnym sposobem na zbudowanie miłej atmosfery w firmie są wyjazdy integracyjne, które udowodnią, że szef poza biurem jest całkiem miłym facetem i nie powinien wzbudzać strachu, a współpracownicy są doskonałymi kompanami świetnej zabawy. Taką imprezę z pewnością docenią również nowi pracownicy, którzy jeszcze nie do końca czują się pewnie i komfortowo wśród pozostałych osób, a wyjazd może przyczynić się do tego, że poczują się oni członkami zespołu.

wędkarstwo morskie	Sposobów i pomysłów na organizacje tego typu wydarzeń jest naprawdę wiele, a wybór konkretnego może być uzależniony od liczebności naszego zespołu, średniej wieku wśród pracowników czy dominującej płci. Paintball stał się w tej dziedzinie już nieco oklepany, zatem z pewnością bardziej oryginalnym pomysłem na organizację imprezy integracyjnej będzie grupowe wędkarstwo morskie. Nie od dziś przecież wiadomo, że widok wody ma niezwykle relaksujące i uspokajające właściwości, zatem pozwoli pracownikom odpocząć i naładować baterie, a zadania związane z połowem ryb zmobilizują wszystkich nie tylko do rywalizacji, ale także świetnej zabawy. Ponadto jak wiadomo, miejsce na kutrze jest ograniczone, a brak suchego lądu za burtą sprawia, że nie ma lepszego sposobu na integrację i zbudowanie zaufania pomiędzy pracownikami. Wspólny rejs to także świetna okazja do przeprowadzenia różnego rodzaju motywacyjnych szkoleń w wyjątkowych okolicznościach przyrody.

Jak wskazują badania, zgrany zespół pracowników przekłada się na jego efektywniejszą pracę, a to z kolei gwarantuje wymierne zyski dla firmy w postaci zwiększonych obrotów, dlatego wyjazdy integracyjne to inwestycja, która szybko się zwróci. Niezapomniane wspomnienia oraz moc przeżytych wrażeń z pewnością zmotywuje wszystkich do jeszcze lepszej pracy.

Kategorie: Turystyka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder